Wakacje trwają w najlepsze!

Obóz 13 Szczepu DHiZ „Czarna Trzynastka” im. Słowian Zachodnich w Tenczynku dobiegł już końca. Pod koniec wpisu wrzucę kilka zdjęć z niego. Byłem na nim oboźnym – czyli pilnowałem czasu i rozkładu dnia, prowadziłem codziennie apele, budziłem wszystkich i takie tam. Nie brzmi jak super trudna robota i przyznaję, że nie namęczyłem się jakoś bardzo wykonując swoje obowiązki. Było kilka wpadek, jednak ogółem uważam, że całkiem dobrze mi poszło.

Z innej beczki – przed obozem zacząłem się uczyć chińskiego. Nie jakoś poważnie, na razie korzystam tylko z jednej aplikacji na tablecie, jak wrócę z wyjazdów (o których napiszę za chwilę) może poszukam czegoś więcej. Robię to w 100% dla przyjemności, także zero przymusu.

W poniedziałek wyjeżdżam na 6 dni do Poznania, pierwszy raz będę miał okazję zwiedzić to miasto, a podobno jest śliczne! Zdjęcia z niego na pewno też będę udostępniał Podobnie 12.09 wyjeżdżam na kilka dni do Oxfordu do mojego przyjaciela, który tam studiuje.

Wpisów jest mniej przez wakacje, bo dałem się porwać ogólnemu odpoczynkowi (chociaż wciąż się uczę nowych rzeczy i trochę pracowałem), jestem pewien, że w roku akademickim wrócę do wrzucania około 3 wpisów na tydzień. Tymczasem zapraszam do oglądania zdjęć!

Comments

(0 Comments)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *