Będę prowadził wykład na KASE Kraków!

W najbliższy czwartek – 05.07.2018 r. – będę miał zaszczyt poprowadzić wykład dla Klubu Austriackiej Szkoły Ekonomii w Krakowie. Wykład będzie nosił tytuł "Każdy jest przedsiębiorcą. Jak Ludwig von Mises opisywał przedsiębiorczość". Opiszę w nim źródła poglądów Misesa na przedsiębiorczość, jego własne pomysły oraz postaram się odpowiedzieć przynajmniej w części jaki wpływ na prace późniejszych badaczy miała teoria przedsiębiorczości Misesa.

Materiał potrzebny do przygotowania wykładu zgromadziłem wielomiesięczną pracą nad moim nie obronionym jeszcze licencjatem (obrona planowana jest na 10.07.18). Oczywiście sam licencjat jest znacznie bogatszy w treść niż będzie sam wykład, taka cecha formy. 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych – wstęp jak zawsze wolny. Dokładna sala będzie podana jakoś w przyszłym tygodniu, niemniej na 100% będzie to na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Link do wydarzenia na FB, gdzie będą podawane wszystkie nowe informacje na bieżąco: https://www.facebook.com/events/823610038027090/

Zdjęcie pochodzi z amatorskiej sesji, w której byłem fotografem i modelem. Uważam to zdjęcie za pracę zbiorową.

Comments

(0 Comments)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *