Rząd wszechmogący

Instytut Misesa planuje wydać nową książkę – autorstwa samego Ludwiga von Misesa!

Tym razem jest to 'Rząd wszechmogący', czyli 'Omnipotent government'. Jest to pierwsza anglojęzyczna książka tego autora. Jak zwykle po wydaniu nowej książki Misesa współczesny mu świat doznał lekkiego wstrząsu, z którego niestety nie wszyscy wyciągnęli należyte wnioski.

Więcej o samej książce Wam nie opowiem, bo jeszcze jej nie czytałem. Wpłaciłem za to odpowiednią kwotę na zbiórkę prowadzoną celem wydania tej książki. Teraz cierpliwie czekam aż przyjdzie mi mój egzemplarz.

Wy też możecie wspomóc wydanie książki – http://wesprzyj.mises.pl/

Kwota dowolna, ale polecam wpłacić minimum 30zł, bo wtedy dostaniecie e-book tej książki i już nie będziecie musieli go kupować. Za min. 100 zł jest wersja papierowa, tę polecam nawet bardziej ;D

Ostatnio kiedy wpłaciłem na wydanie książki IM, czyli 'Organizowanie działania przedsiębiorczego' okazała się ona kluczowa dla mojego licencjatu, a ponadto bardzo przyjemna. I możliwe, że uda się z nią jeszcze coś fajnego, ale o tym napiszę jak się uda.

Śledzić postępy można na FP Instytutu Misesa. Otwierające wpis zdjęcie jest jednym z tych niewielu, których sam nie zrobiłem

Działajcie!

Comments

(0 Comments)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *