Bombel Photography

Jakiś czas temu zacząłem się interesować fotografią. To znaczy zacząłem robić zdjęcia nie tylko telefonem, chociaż nim też wychodzą czasem fajne zdjęcia.

Dopiero zaczynam, więc zgodnie z efektem Krugera-Dunninga wiem o fotografii absolutnie wszystko – pytajcie więc! Tak naprawdę to nie wiem jeszcze praktycznie nic i wszystko wskazuje na to, że będziecie świadkami mojego rozwoju w tej dziedzinie – bo gdzie się mam chwalić takimi rzeczami jak nie na swojej własnej stronie?

Udało mi się zdobyć (kupiłem) używanego Nikona D3000, czyli aparat dla początkujących beginnersów. Macie szczęście i nie można nim kręcić filmów – inaczej wpadłbym jeszcze na jakiś szalony pomysł nagrywana vlogów o herbacie i miałbym jedyny kanał na YT z ujemną oglądalnością. Tak czy siak – jeszcze nie teraz

Wszystko zaczęło się jakoś w środku zimy, ale nie oczekujcie ślicznych zdjęć śniegu bo po pierwsze zima była brzydka, a po drugie jeszcze nie umiem robić ślicznych zdjęć. Z racji braku obiektów do fotografowania najwięcej zdjęć zrobiłem własnemu psu (wklejam jedno poniżej).

Zgodnie z zasadą 'najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie' dalej będę robił zdjęcia telefonem. Szczególnie, że ślicznie łapie niebo, a Nikonem ciężko się robi selfie.

Rozważam dodanie kategorii 'zdjęcia' czy coś takiego, podobnie jak założenie osobnego FP dla samej fotografii ale tak jak mówiłem – efekt Krugera-Dunninga, więc jeszcze się powstrzymam.

Póki co zapraszam na mojego Instagrama bombel49. Wszystkie zdjęcia tam są albo mojego autorstwa, albo ja na nich jestem (albo oba na raz). Na zdjęciu w tle efekt dzisiejszej zabawy z nowym obiektywem.

Comments

(0 Comments)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *