Przyszła moja publikacja

„Koncepcja rozwoju zrównoważonego według Austriackiej Szkoły Ekonomii” – taki tytuł nosi opublikowany przeze mnie artykuł w pracach naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w zeszłym roku.

W minionym tygodniu wreszcie przyszła mi drukowana wersja Prac Naukowych z moim artykułem w środku, dlatego wreszcie mogę dumnie wrzucić na swoją stronę zdjęcie książki ze szklanką soku pomarańczowego.

Publikacja traktuje o koncepcji rozwoju zrównoważonego widzianej według paradygmatu ludzkiego działania, obranego przez Austriacką Szkołę Ekonomii za główną zasadę. Chciałem się bardziej rozpisać, ale miałem limit 20 000 znaków, razem z bibliografię itp., więc nie poszalałem, szczególnie, że chciałem dobrze zdefiniować terminy na początku.

Pełna treść artykułu:

Koncepcja rozwoju zrównoważonego względem ASE

Przy okazji wklejam materiały o prawie autorskim, których szukałem zastanawiając się czy mogę wrzucić tutaj tekst własnego artykułu, to dość przydatna wiedza. Tak czy siak zapytałem o zgodę Uniwersytet Wrocławki i została mi ona udzielona, więc już całkiem nie ma problemu.

Strona Creative Commons z dokładnym opisem licencji

Filmik z serii „Poradnik GAP”: https://youtu.be/4_JBTxkZMQ4

Comments

(0 Comments)

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *