Wielkie małe zmiany – nowy prezes Instytutu Misesa

Wielkie – bo łał! Nowy prezes!

Małe – bo stary zarząd zostaje, po prostu poszerzył się o dodatkową osobę.

Niemniej o bardzo wartościową osobę. Mikołaj Pisarski zastępuje Matusza Benedyka na stanowisku Prezesa Instytutu Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa. Mikołaj jest bardzo kompetentną osobą o dużym doświadczeniu i niesamowitej charyzmie. Jakbym miał sobie wymyślać kto by miał zostać nowym prezesem Instytutu to padło by właśnie na niego. 

Pełen nadziei i dobrych przeczuć życzę Mikołajowi spełnienia na nowej funkcji, a całemu Instytutowi świetlanej przyszłości.

Przy okazji – cieszę się, że Mateusz Benedyk nie opuszcza składu zarządu. W pierwszej chwili jak usłyszałem nowinę pt. 'nowy prezes' to obawiałem się, że 'stary' prezes odejdzie, na szczęście tak nie jest, po prostu ma nową funkcję.

Zdjęcie z nagłówka: ten jakże ciekawy efekt nałożył się na logo w trakcie konwersji z Corela, zupełnie przypadkowo, ale mnie się podoba.

Link źródłowy: http://mises.pl/blog/2018/01/12/nowy-sklad-zarzadu-instytutu-misesa/

Comments

(1 Comment)

  • Staszek Kwiatkowski

    Tak na prawdę, to Mateusz Benedyk, obecnie na stanowisku Dyrektora Generalnego, będzie kontynuował 90% swojej działalności. Mikołaj przejmuje odrobinę jego funkcji reprezentacyjnych i fundraisingowych, będzie się też skupiał na nowych projektach.

    Więc to klasyczne „wzmocnienie” przez poszerzenie Mateusz nie miał już zwyczajnie dość godzin w dobie, zeby IM mogło robić jeszcze więcej

  • Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *